ליווי רוחני

הרב אמיר, רב רפורמי, מוסמך בית מדרש לרבנים מהגדולים ומהחשובים ביותר בעולם היהודי, מורה רוחני מולטי דיסציפלינרי בהכשרתו הרחבה, משלב בעבודתו הרוחנית תכנים ומרכיבים מגוונים ומרתקים הלקוחים מעולמות הרוח היהודית, לצד עולמות הפילוסופיה ומדעי החברה.

 

המגוון הרחב של תחומי לימודיו של הרב אמיר מאפשר גישה הנשענת על עושר רוחני ויצירתיות רבת פנים, הבאה לידי ביטוייה מתוך שילוב מאתגר של לימודי מדע היהדות, מדע הפילוסופיה, מדעי החינוך לצד אנתרופולוגיה וחקר דתות.

 

 

אמיר וינד רב רפורמי רגיש וקשוב, בעל ניסיון רב שנים בליווי רוחני בכל מעגלי החיים.

לצד טקסי שמחות וחגיגות משפחתיות כגון בריתות, בר\בת מצווה, חתונות, מעניק הרב אמיר ליווי אישי ותמיכה נפשית ורוחנית בעתות משבר ופרידות, המקלה את המצוקה האישית והמשפחתית.

הרב אמיר, בהיותו בעל השכלה נרחבת במספר רב של תחומים, מציג בפני האנשים את האפשריות העומדות בפניהם בבואם לתכנן את האירוע החשוב והמשמעותי בחייהם, כגון,
חגיגת יום הולדת  לסבתא או סבא אהובים עם תכנים וברכות מעולם התוכן היהודי,
ציון וחגיגות ימי נישואין בעשורים מיוחדים, הפתעה בטקס של חידוש נדרים, ענידת טבעות וברכות לבני הזוג,
ציון וחגיגת אירועים משמחים במשפחה ומעמדי תפילה. לצד השמחה, הרב אמיר מעניק ליווי בעתות עצב, משבר, פרידה וניחום בני המשפחה.

כל בקשה לאירוע זוכה לתשומת לב מיוחדת ולתכנון קפדני, בכדי ליצור ו"לתפור" לכל בקשה את "החליפה המתאימה לה ביותר",  באופן אישי רגיש ומתחשב.

הרב הרפורמי אמיר וינד  משלב יסודות של חופש מחשבה ושוויון, חופש ביטוי ויצירתיות, הנשענת על עולמות התוכן והכבוד להיסטוריה היהודית בת אלפי שנים.

עקרונות אלו מנחים את הרב אמיר וינד בעשייתו היומיומית, בגישתו הרגישה, האוהבת וההומנית, בתמיכתו, כמו גם במתן עצתו הטובה והדרכתו השקדנית, המסורה והמכבדת כל אדם ואדם.

הוקרה זו על פעילותו של הרב אמיר באה לידי ביטוי במגוון הפניות הרחב לו זוכה הרב אמיר וינד מכל הקשת הרחבה של הציבור,  ממגוון האמונות, הדעות והתפיסות של ציבור הפונים והמבקשים ליווי רוחני ובוחרים ברב אמיר וינד.

 

ליווי רוחני יצירתי: ציון מאורע חגיגי או ייחודי, מעמד תפילה וחיבור רוחני משותף. מעמד מודרני בשילוב שירה, קריאה ונגינה.

 

סיוע רוחני בעתות משבר, פרידה ואבלות.

צרו קשר